Powód drugi. Dziesięć dowodów profesjonalnego działania naszej firmy

Powód drugi. Dziesięć dowodów profesjonalnego działania naszej firmy
  1. Nasza firma działa na rynku profesjonalnym, głównie inwestycyjnym, na zasadzie B2B.
  2. Pracujemy, między innymi,  z największymi zakładami górniczymi, przemysłowymi i energetycznymi w Polsce. Nasi Klienci, to również największe krajowe firmy budowlane, a nasze urządzenia stosują największe zakłady komunalne dostarczające wodę i odbierające ścieki z Waszych domów!
  3. Dywersyfikacja rynków i produktów pozwala nam się stabilnie rozwijać. Pracujemy na różnych rynkach w zakresie pompowania wody, osadów, ścieków, osadów ciężkich i hydrotransportu wzbogacając  zdobyte doświadczenie.
  4. Jesteśmy firmą nie tyle handlową, co handlowo – inżynierską! Potrafimy sprzedawać pompy czy mieszadła, ale również możemy rozwiązać skomplikowane problemy inżynierskie.
  5. Modernizujemy istniejące systemy czy wykonujemy nowe. Nieobce nam jest projektowanie, prace instalatorskie czy prace w zakresie sterowania i monitoringu.
  6. Umiemy sprzedać małą część zamienną, pompę ogrodową czy zrealizować niewielką usługę naprawczą, ale również potrafimy realizować znaczne kontrakty podwykonawcze na dostawę pompowni, tłoczni ścieków czy wręcz wielu obiektów (systemy rozległe) – przykładowo pompowni.
  7. Oferowane przez naszą firmę produkty – GRINDEX, HOMA, TOYO i SAER – stanowią światową ligę, przodują w rozwiązaniach konstrukcyjnych i jakościowych. To firmy dysponujące ogromnym doświadczeniem w zakresie systemów pompowych zdobytym przez wiele lat pracy na rynkach światowych.
  8. Zbudowany przez lata typoszereg pomp do pompowania wody, osadów, ścieków, ciężkich osadów czy hydrotransportu jest spory, w domyśle, pozwala zaspokoić szereg profesjonalnych oczekiwań Klienta.
  9. Nasi producenci są w stanie wyprodukować również pompy w niestandardowym wykonaniu przeznaczone do sprostania zadaniom specjalnym!
  10. Dysponujemy świetną, statystycznie młodą i pełną zapału kadrą inżyniersko – handlową. Kontakt z Klientem ma znaczenie kluczowe w naszej prac