Grindex

Pompy Grindex znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, górnictwie, hutnictwie, przemyśle ciężkim, energetycznym i chemicznym,. Grindex posiada w ofercie pompy: drenażowe i odwadniające, szlamowe jak również pompy do agresywnych mediów w wykonaniu soloodpornym
Sprawdź ofertę

Toyo

Pompy Toyo, które zostały zaprojektowane jako urządzenia do gęstych i ściernych mediów, znajdują zadowolenie u naszych klientów takich jak: kopalnie piasku, żwirownie, czołowe firmy budowlane.
Sprawdź ofertę TOYO

Peakwash

Instalacje myjni do mycia kół i podwozi Peakwasch znajdują zastosowanie m. in. na budowach, w kopalniach, kamieniołomach, zakładach gospodarowania odpadami. Szczególnie przydatne do mycia układu jezdnego oraz dezynfekcji kół, podwozi i dolnej części burt pojazdów.
Sprawdź ofertę Peakwash

Kirloskar

Kirloskar jest liderem na rynku światowym w produkcji pomp do specjalnych zastosowań. Posiada ponad stuletnie doświadczenie w produkcji systemów hydraulicznych, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania cieczą w dużych projektach.
Sprawdź ofertę Kirloskar

Zenit

ZENIT oferuje szeroki zakres pomp zatapialnych, obejmujący modele z wirnikami kanałowymi zamkniętymi, otwartymi oraz vortex, jak również pompy z systemem noży tnących, dzięki temu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania odnoszące się do pompowania czystych lub zanieczyszczonych ścieków. A także dzięki specjalnemu wykonaniu materiałowemu pomp umożliwia również pompowanie mediów agresywnych.
Sprawdź ofertę Zenit

Uniqa

Wyjątkową linią produktów Zenit są zatapialne pompy Uniqa z silnikami w klasie energooszczędności IE3 zaprojektowane z myślą o najwyższej sprawności i bezawaryjności stosowania w gospodarce ściekowej i przemyśle. Najwyższa sprawność pompy Uniqa pozwala na oszczędność w całym cyklu życia urządzenia.
Sprawdź ofertę Uniqa

Saer

Pompy Saer pracują jako urządzenia zaopatrujące w wodę gospodarstwa domowe, zasilające systemy nawadniania ogrodów i pól uprawnych, montowane są w zakładach w praktycznie każdej dziedzinie przemysłu.
Sprawdź ofertę Saer

Homa

Wśród naszych zadowolonych klientów używających pomp Homa znajdują się czołowe zakłady komunalne, oczyszczalnie ścieków, zakłady przemysłowe, spożywcze, rafinerie czy firmy projektowo – inżynierskie.
Sprawdź ofertę Homa