Tiga Pumps Sp. z o. o.

kontakt01Firma Tiga Pumps Sp. z o. o. powstała w 2004 r. Głównym jej celem od początku istnienia była sprzedaż pomp zagranicznych producentów na terenie kraju. Zagraniczne firmy szybko obdarzyły ją zaufaniem, co przełożyło się na zdobycie przez  Tige wyłącznego przedstawicielstwa na terenie Polski. Od tej pory firma nie ustaje w działaniach, aby realizować jak najwięcej zamówień  firm na polskim rynku. Zarówno w przeszłości, jak dzisiaj chętnie nawiązujemy współpracę z każdą firmą, którą zainteresuje nasza oferta. Ważne jest dla nas każde zamówienie.

Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu przy ulicy Kordeckiego. Stacjonują tam pracownicy administracyjni oraz Zarząd. Staramy się, aby zespół handlowy jak najczęściej działał w terenie, jednak czas poświęcony na prace biurowe spędza również w siedzibie poznańskiej lub w swoich miejscach zamieszkania.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć produkty takich firm jak: Grindex, Saer, Zenit, Uniqa, Peakwash, Kirloskar Homa, Toyo.
Wykonujemy serwisy oraz oferujemy wynajmy. Zatrudniamy ludzi wykształconych i doświadczonych w branży, w której działamy. Nasi serwisowi specjaliści są do Państwa dyspozycji, a szeroko rozwinięty dział techniczny zawsze służy radą i pomocą w podjęciu decyzji o doborze najbardziej odpowiedniego dla Państwa produktu.

Czym możemy się pochwalić? W 2011 roku firma Tiga Pumps Sp. z o.o. została Laureatem XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego w kategorii Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku ,,Produkt Godny Polecenia”.  W 2011 roku, podczas Międzynarodowych Targów Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji w Kielcach, firma Tiga Pumps Sp. z o.o., zdobyła złote medale za kompleksową prezentację firmy i nowatorski sposób aranżacji stoiska oraz za produkt, mieszadło HYPERCLASSIC niemieckiego producenta – firmy INVENT. Działalności firmy Tiga Pumps Sp. z o. o., towarzyszy hasło: ,,Pompy dla Profesjonalistów’’.

Rok 2014 był dla nas rokiem jubileuszu. Jednak nie oglądając się za siebie chcemy nadal poszerzać naszą ofertę o produkty najwyższej jakości które, spotykają się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

 


Spytajcie nas o listy referencyjne od naszych zadowolonych klientów. Odpowiedzi udzieli Kierownik Regionu opiekujący się Waszym regionem lub kompetentni pracownicy centrali naszej firmy.

Zapraszamy do zakładki kontakt na naszej stronie.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Praca

Nagroda

Laureat XII Edycji
Narodowego Konkursu Ekologicznego
Przyjaźni Środowisku
w kategorii
Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku
– Produkt Godny Polecenia

Certyfikat

Więcej tutaj

Pompy

Systemy pompowe

Hydrotransport

Myjnie do kół i podwozi