R

Grindex - co nas wyróżnia

Zawór odpowietrzający

Unikalne rozwiązanie w postaci automatycznego zaworu odpowietrzającego. Generalnie w przypadku pomp zatapialnych, do chłodzenia silnika używane jest pompowane medium, jednak zdarzają sie sytuacje gdy pompa pracuje „na sucho”, wówczas z optymalnym rozwiązaniem przychodzi Grindex. Zastosowanie odpowietrznika umożliwią pompie prace bez uszkodzeń silnika. Wirnik działa na zasadzie wiatraka który wprawiając ciepłe powietrze w ruch, wyrzuca je przez zawór odpowietrzający, w momencie gdy pompa zaczyna „siorbać”. Jest to także unikatowe rozwiązanie w przypadku pracy na pusty rurociąg. Zawór odpowietrzający otwiera sie automatycznie w przypadku braku pompowanego medium, natomiast w momencie gdy tego medium jest wystarczająco dużo zawór automatycznie sie zamyka. Takie rozwiązanie technologiczne zmniejsza koszty eksploatacyjne urządzenia – nie ma potrzeby angażowania osób trzecich do obsługi pompy.

Zawór odpowietrzający Grindex

Zawór odpowietrzający Grindex

Zabezpieczenie SMART

Wbudowane zabezpieczenie smart zapewnia:

 • Phaseguard – Zapobiega uszkodzeniu pompy poprzez rozłączenie silnika w przypadku zaniku którejkolwiek z faz,
 • Rotasense™ – Zapewnia prawidłowy kierunek obrotów, zapobiega przeciążeniu, nadmiernemu zużyciu i zredukowanej wydajności pompy,
 • Temeprature guard – Termokontakty każdego z uzwojeń automatycznie rozłączają pompę w przypadku przegrzania (osiągnięcia temperatury krytycznej) oraz zabezpieczają przed ponownym automatycznym rozruchem po wyłączeniu pompy przez czujniki termiczne.

Zabezpieczenie silnika zapewnia ponowny automatyczny restart – nie musi ponownego załączenia dokonać sam Użytkownik.

Jednocześnie zabezpieczenie to minimalizuje koszty obsługi i eksploatacji ze względu na fakt, iż przy rozruchu pompy nie ma potrzeby sprawdzania kierunku obrotów (szarpnięcie pompy w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara) przez osobę zewnętrzną.

Obudowa zewnętrzna ze stali nierdzewnej falistej

Obudowa odporna na uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy

Obudowa Grindex

Gumowe dolne amortyzatory pompy

Zabezpieczają przed nagłym wstrząsem elementów elektrycznych. Zapewniają najwyższą ochronę amortyzacyjną

Gumowe dolne amortyzatory pompy

Górna pokrywa kontrolna

Dzięki tej pokrywie łatwo dostać się do komponentów elektrycznych bez konieczności demontażu całej górnej pokrywy pompy

Górna pokrywa kontrolna

Pojedyncza śruba inspekcyjna

Łatwa regulacja wirnika do uzyskania pełnych osiągów pompy

Pojedyncza śruba inspekcyjna

Nowe uszczelnienia mechaniczne

Dzięki zastosowaniu nowych materiałów uszczelnienie lepiej odbiera ciepło

uszczelnienia mechaniczne Grindex

Śruba inspekcyjna

Pozwala na łatwe monitorowanie stanu uszczelnień

Śruba inspekcyjna

Dolna płyta z odrzutnikiem

Unikalne zabezpieczenie przed nadmiernym ścieraniem – odrzuca cząstki stałe

Dolna płyta z odrzutnikiem

Pliki do pobrania:

R

Uniqa - co nas wyróżnia

System chłodzenia

Silnik jest chłodzony przez opatentowany system recyrkulacji wewnętrznej w obiegu zamkniętym wykorzystujący roztwór na bazie glikolu. Płaszcz chłodzący oddzielony jest od komory olejowej dzięki czemu, nawet jeżeli pompowana ciecz dostanie się do komory olejowej w wyniku zniszczenia pierwszego uszczelnienia mechanicznego, ciecz stosowana do chłodzenia silnika nie zostanie zanieczyszczona. Podwójny płaszcz ze stali nierdzewnej zapewnia większą prędkość cieczy chłodzącej w obwodzie. Dostępny również w instalacji poziomej Wysoka sprawność wirnika osiowego, oddzielonego od komory olejowej

Silnik

cSilnik w klasie High-efficiency PREMIUM IE3, zaprojektowany zgodnie ze standardem NEMA A. Klasa izolacji H. Wał ze stali AISI 431( opcjonalnie NITRONIC 50- ten typ stali ma większą wytrzymałość chemiczną i mechaniczną w porównaniu do stali AISI 316 i AISI 329). Możliwość pracy ciągłej (w trybie S1) w cieczy o temperaturze 60 stopni Celsjusza, wyższej- na zapytanie. Dostępny w wersji przeciwwybuchowej Ex. Szeroki wybór silników 2, 4, 6, 8, 10 i 12 biegunowych, o mocy od 3 do 355kW- zakres sukcesywnie się powiększa.

Hydraulika
Wszystkie elementy hydrauliczne są zaprojektowane, aby zapewnić najwyższą sprawność i najlepszą wydajność w połączeniu z dużym wolnym przelotem. Seria oparta jest na dwóch różnych typach wirników: wysokowydajne kanałowe lub Vortex wykonane z żeliwa. Wszystkie modele z wirnikami kanałowymi wyposażone są w osiowy system regulacji wirnika który pozwala w prosty sposób przywrócić wydajność systemu. Anti-Clogging-System (ACS) składa się ze spiralnego rowka o odpowiedniej głębokości w korpusie pompy. Zapobiega to zatykaniu wirnika, nawet przy bardzo zanieczyszczonych cieczach, pozwala na wyciągnięcie i odplątanie włóknistych elementów. Zapewnia odporność na zatykanie.

Uchwyt
 • Uchwyt może być zainstalowany w trzech różnych pozycjach, aby ułatwić balansowanie pompą podczas jej podnoszenia/ opuszczania.
 • Wykonany ze stali nierdzewnej
 • Wytrzymały i solidny
 • Odporny na korozję
Łożyska

Przewymiarowane, wytrzymałe łożyska zaprojektowane na 50 000 godzin pracyi

Pompy Zenit Uniqa
Pliki do pobrania:

R

Toyo - co nas wyróżnia

Zastosowanie

Pompy Toyo są od samego początku projektowane jako pompy do trudnych, gęstych ściernych mediów- a nie jako zwykłe pompy ściekowe z kilkoma przeróbkami zwiększającymi żywotność urządzenia

Materiały

Materiał – elementy najbardziej narażone na działanie medium czyli wirnik, agitator i płyty cierne są wykonane z żeliwa o b. wysokiej zawartości chromu (28%) oraz kilku innych pierwiastków zwiększających własności stopu. Pozostałe odlewy są wykonane z żeliwa sferoidalnego FCD500 (GGG50).

Silnik

Silnik – produkowany przez tego samego producenta co hydraulika, zaprojektowany do tłoczenia mediów o znacznie większym ciężarze właściwym niż woda czy ścieki. Każda pompa Toyo ma większą moc silnika od równoważnej pompy ściekowej gdyż silnik musi być przewymiarowany aby mógł przejąć obciążenie podczas pracy
Obroty – silniki Toyo są wolnoobrotowe

Wał

Wał pompy Toyo – jak praktycznie każdy element pompy jest przewymiarowany ( średnica ). Usztywnienie to pozwala to na prawie całkowite zredukowanie drgań wału podczas uderzeń twardych ciężkich elementów.
Łożyskowanie- dodatkowo aby usztywnić zespół obrotowy Toyo (jedyny producent na świecie) stosuje podparcie wału w 3 miejscach łożyskami tocznymi.
Uszczelnienie – nie jest to uszczelnienie zwykłe, lecz przystosowane do mediów ściernych. Kształt górnej płyty wirnika spełnia rolę odrzutnika części stałych co dodatkowo zabezpiecza uszczelnienie wału. Dodatkowe zastosowano uszczelnienie w celu jeszcze większej ochrony pomiędzy łożyskami

Części hydrauliczne

Płyty cierne – Wszystkie pompy posiadają co najmniej jedną płytę  cierną. Dzięki temu pompy te są bardzo wydajne przez długi okres czasu nawet pomimo zużycia wirnika jak i płyt ciernych. Konstrukcja pompy umożliwia łatwą obsługę oraz jej serwis.
Agitator – kluczowy element pompy. Nie jest „opcjonalnym mieszadełkiem” jak określa je prawie każdy producent konkurencyjny- ale elementem wykonującym podstawowe zadania- rozbijanie osadów strumieniem medium skierowanym w dół, mieszanie i ujednolicanie medium które trafia do hydrauliki pompy.

co-wyroznia-pompy-toyo-02

Inne
 • Nowa tabliczka przyłączeniowa do kabli – dodatkowa ochrona  otoczona uszczelnieniem powoduje kompletny brak możliwości przedostania się medium do komory silnika!
 • Udoskonalony kompensator ciśnienia poprzez nowy system samoczyszczący – New self cleaning – zapobiega zanieczyszczeniu kompensatora
 • Głębokość zanurzenia – pompy typoszeregu GR mogą pracować nawet przy głębokościach 60 metrów natomiast przy specjalnym wykonaniu pomp typoszeregu DP nawet do 120 m!
Pliki do pobrania:

R

Homa - co nas wyróżnia

System noży tnących o twardości do 55 HRC w pompach Homa Barracuda

Instalacja standardowych systemów ściekowych na terenach o niskim zaludnieniu takich jak małe wsie, gospodarstwa rolne lub w trudnych warunkach topograficznych jest często bardzo kosztowna, głównie ze względu na wysokie koszty instalacji rurowej o dużej średnicy. HOMA dostarcza doskonałe, ekonomiczne rozwiązanie prezentując pompy ściekowe Barracuda z nożem tnącym.

Pompy Barracuda rozdrabniają wszystkie ciała stałe obecne w ściekach. To umożliwia zastosowanie rur o średnicy od 1 do 2“, które mogą być z łatwością zamontowane przy niskich kosztach minimalnej pracy montażowej. Pompy typu GRP mają unikalne charakterystyki, najwyższą sprawność i jakość. Urządzenia te są stosowane tam gdzie wymagana jest najwyższa wysokość tłoczenia nawet do 7bar

System noży tnących umożliwia rozdrobnienie większych zanieczyszczeń zawartych
w ściekach jeszcze przed wlotem do pompy, zapobiegając jej zapychaniu. Większość pomp ściska zanieczyszczenia, przepychając je przez pompę powoduje to, że po wyłączeniu pompy zgniecione włókniste zanieczyszczenia pozostają w urządzeniu.

W przypadku pomp HOMA substancje stałe rozdrabniane są przy pomocy systemu noży tnących o podwójnym działaniu usytuowanego poza pompą, poniżej wirnika. Unikalny system utwardzonych noży tnących wykonany jest ze stopu stali nierdzewnej z kobaltem, wanadem i molibdenem. Zarówno głowica jak i nóż tnący utwardzone są do 55 HRC, co gwarantuje długi i bezproblemowy okres eksploatacji. Każdy system rozdrabniaczy wyposażony jest w dwa górne i dwa dolne ostrza jeszcze bardziej zwiększając skuteczność pompy.

Service factor (zdefiniowany wg przepisów NEMA 1)

Miara zdolności okresowego przeciążenia silnika, przy którym urządzenie może działać bez uszkodzenia. Pompy niemieckiego producenta  HOMA charakteryzują się wysoką jakością oraz sprawnością. Silniki tych pomp zostały zaprojektowane i wyprodukowane z uwzględnieniem współczynnika dopuszczalnego przeciążenia mocą (service factor) sf=1,15. W praktyce oznacza to, że silnik może pracować bez niebezpieczeństwa przegrzewania się lub uszkodzenia  w wyniku nagłego zwiększenia napięcia i częstotliwości prądu doprowadzanego do silnika. Podczas zakupu pompy należy rozważyć cały cykl życia produktu (Life Cycle Costing)- czyli nie tylko koszty jej zakupu ale także koszty eksploatacji  oraz konserwacji tego urządzenia. Szacując całkowity koszt cyklu życia (LCC) urządzenia należy uwzględnić przede wszystkim koszty związane z przeglądami, naprawą urządzenia (warto też mieć na uwadze dostępność części zamiennych). Musimy też pamiętać o kosztach związanych z przestojem instalacji- np. wyłączenie przepompowni sieciowej w wyniku jej awarii.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki okazuje się, że sam koszt zakupu pompy stanowi ok. 10% całkowitego kosztu życia tego urządzenia, przedstawia to poniższy wykres.

 

Jak się okazuje- uwzględniając te czynniki już na etapie rozważania zakupu pompy, i kupując urządzenie o lepszej jakości można wiele zaoszczędzić w przyszłości. Koszty usunięcia skutków awarii, naprawy i koszty przestoju instalacji pompowej mogą przynieść bardzo duże straty. Zastosowanie w pompach silników o wysokiej sprawności może przynieść istotne korzyści ekonomiczne.

Homa Vicon

jest nowatorskim urządzeniem wykrywającym i monitorującym wszystkie wibracje powstałe na stanowisku pracy pompy. System niniejszy dostarcza szczegółowej analizy awarii poczynając od rejestracji przebiegu dysfunkcji kończąc na zapisie danych umożliwiających opracowanie metody zapobieżenia powtórnym usterkom.  Wczesne wykrycie uszkodzeń znacznie redukuje koszty naprawy pompy. Szybka reakcja w początkowym stadium awarii pompy może uchronić eksploatatora przed koniecznością wymiany głównych podzespołów urządzenia.

Zawór płuczący HOMA (FV25 i FV50)

Nowy zawór płuczący HOMA zapobiega pojawianiu się tłuszczu i części stałych (osadów) w zbiornikach przepompowni. Jest on prostą i skuteczną alternatywą do ręcznego odmulania zbiorników skracając czas postoju pompy co wiąże się z obniżeniem kosztów eksploatacji jednostek pompowych. Zawór działa automatycznie za każdym razem gdy uruchamiana jest pompa z którą współpracuje. W momencie uruchomienia zawór otwiera się i część pompowanego medium kierowana jest przez dyszę do zbiornika wypłukując wszystkie części stałe (osady) utrzymując je w zawieszeniu, następnie usuwane są wraz ze ściekami ze zbiornika przepompowni podczas pracy pomp. Praca zaworu oparta jest o efekt Venturiego
i różnicy ciśnień. Działa on bez dodatkowej energii elektrycznej i sterowania, gwarantuje to długą
i bezawaryjną pracę oraz ogranicza koszty instalacji i obsługi urządzeń zewnętrznych.

zawor-pluczacy

Podwyższona moc oraz sprawność pomp z wirnikami vortex

jest to idealne rozwiązanie dla tłoczenia wszelkiego rodzaju cieczy zawierających:

 • ciała stałe o dużej średnicy
 • długowłókniste, wzmocnione materiały
 • gazy napowietrzone
 • szlam (osad ściekowy)
 • materiały ścierne

Hydraulika pomp VX skutecznie zapobiega zapychaniu się urządzeń. Wirnik jest przesunięty w stronę silnika tak, aby wypełniał jedynie niewielką część korpusu pompy. Poprzez zastosowanie wirnika vortex osiągnięto założony efekt w postaci przepływu strumienia pompowanego medium prawie bez styczności z wirnikiem.
Dzięki zapasowi mocy, pompy te przez wiele lat pracują bezawaryjnie.

 

Specjalne wykonanie materiałowe na żądanie klienta

dostępne wersje:

 • brąz
 • żeliwo
 • wirnik z żeliwa utwardzonego do 65HRC
 • stal nierdzewna
 • powłoka ceramiczna wirnika i korpusu
 • ogumowany korpus
Pliki do pobrania:

n

Pliki do pobrania

Title Categories Create Date Download
PEAKWASH_1000_B
1 files    281 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
PEAKWASH_1000_A
1 files    269 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
PEAKWASH_700_MB
1 files    268 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
PEAKWASH_700_MA
1 files    270 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
PEAKWASH_700_B
1 files    260 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
PEAKWASH_700_A
1 files    267 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
PEAKWASH_400_MB
1 files    257 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
PEAKWASH_400_MA
1 files    260 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
PEAKWASH_400_B
1 files    264 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
PEAKWASH_400_A
1 files    253 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
PEAKWASH EASY
1 files    277 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
Double_Rollers_6m3
1 files    265 downloads
Peakwash - rysunki instalacyjne 1 września 2015 Pobierz
Uniqa – wysoka sprawność [PL]
1 files    396 downloads
Uniqa 7 czerwca 2015 Pobierz
Toyo VH20H – 400V
1 files    425 downloads
Toyo 12 marca 2015 Pobierz
Uniqa – wysoka sprawność
1 files    355 downloads
Uniqa 27 lutego 2015 Pobierz
Uniqa – Katalog
1 files    435 downloads
Uniqa 27 lutego 2015 Pobierz
Uniqa -folder reklamowy
1 files    351 downloads
Zenit 27 lutego 2015 Pobierz
Zenit DGF
1 files    328 downloads
Zenit 23 lutego 2015 Pobierz
Zenit DGP
1 files    388 downloads
Zenit 23 lutego 2015 Pobierz
Zenit DGN
1 files    428 downloads
Zenit 23 lutego 2015 Pobierz
Zenit DGI
1 files    339 downloads
Zenit 23 lutego 2015 Pobierz
Zenit DGO
1 files    382 downloads
Zenit 23 lutego 2015 Pobierz
Zenit DGE
1 files    352 downloads
Zenit 23 lutego 2015 Pobierz
Zenit DG Blue PRO
1 files    357 downloads
Zenit 23 lutego 2015 Pobierz
Zenit DG Blue
1 files    348 downloads
Zenit 23 lutego 2015 Pobierz
Zenit DG-Steel
1 files    378 downloads
Zenit 23 lutego 2015 Pobierz
Saer – elektryczne pompy głębinowe
1 files    296 downloads
Saer 23 lutego 2015 Pobierz
Toyo VHA
1 files    302 downloads
Toyo 23 lutego 2015 Pobierz
Toyo VH
1 files    320 downloads
Toyo 23 lutego 2015 Poberz
Kirloskar BHR, BHQ, BHM, BHMa, BHA
1 files    316 downloads
Kirloskar 23 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar UP
1 files    268 downloads
Kirloskar 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Tubo 8″
1 files    317 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Homa TP 30
1 files    367 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa TP 70
1 files    369 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa TP 53 V
1 files    298 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa TP 53 M
1 files    327 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa TP 50 V
1 files    317 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa TP 50 M
1 files    336 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa TP 30
1 files    312 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa TP 28
1 files    307 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Saer TM-TMZ 80-125 4P
1 files    269 downloads
Saer 23 lutego 2015 Pobierz
Saer TM-TMZ 80-125 2P
1 files    255 downloads
Saer 23 lutego 2015 Pobierz
Homa TCV – TCM
1 files    305 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Solid
1 files    384 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Solid – broszura
1 files    270 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Homa SKK
1 files    323 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa SKB 6 – SKB 9
1 files    303 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar SHM/SHS/SHV
1 files    275 downloads
Kirloskar 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Senior
1 files    293 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Senior Inox
1 files    284 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar SCT
1 files    275 downloads
Kirloskar 23 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar SCT EXT
1 files    295 downloads
Kirloskar 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Sanistar
1 files    313 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Sanistar PLUS
1 files    312 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Saniquick UFT
1 files    309 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Saniquick UF
1 files    300 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Saniquick C
1 files    307 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Saniquick B – BT
1 files    286 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Saniquick A
1 files    293 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Sanipower
1 files    302 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Sanipower TP30V17
1 files    299 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Sanimaster PE – FE – VA
1 files    312 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Sanifox
1 files    309 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Saniflux
1 files    315 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Saniflux V
1 files    300 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Homa Saniboy G Sanimaster G
1 files    307 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Sandy
1 files    289 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Sandy Inox
1 files    291 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Salvador
1 files    304 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Slavador Inox
1 files    291 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Saer – katalog pomp spalinowych
1 files    336 downloads
Saer 23 lutego 2015 Pobierz
PEAKWASH klasa „ROLLERS”
1 files    294 downloads
Peakwash 23 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar RKB
1 files    278 downloads
Kirloskar 23 lutego 2015 Pobierz
Homa mieszadła – porównanie typoszeregów
1 files    287 downloads
Homa 23 lutego 2015 Pobierz
PEAKWASH klasa „MB”
1 files    323 downloads
Peakwash 23 lutego 2015 Pobierz
PEAKWASH klasa „MA”
1 files    276 downloads
Peakwash 23 lutego 2015 Pobierz
PEAKWASH klasa „MOBILE/EASY”
1 files    282 downloads
Peakwash 23 lutego 2015 Pobierz
PEAKWASH klasa „B”
1 files    277 downloads
Peakwash 23 lutego 2015 Pobierz
PEAKWASH klasa „A”
1 files    284 downloads
Peakwash 23 lutego 2015 Pobierz
Saer – odśrodkowe wyporowe samozasysające
1 files    314 downloads
Saer 23 lutego 2015 Pobierz
Homa MX-V-VX-K
1 files    584 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Minor
1 files    296 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Mini
1 files    304 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Mini – broszura
1 files    288 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Minex
1 files    330 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Minette
1 files    290 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Minette Inox
1 files    309 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Homa HR – CHR – HRZ, HRS, CHRS, HRG, HRM, HRL
1 files    304 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Micro
1 files    336 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Saer MG1 – MG2
1 files    267 downloads
Saer 23 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar MF
1 files    278 downloads
Kirloskar 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Mega – Prezentacja
1 files    366 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Mega
1 files    330 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Maxi
1 files    355 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Matador
1 files    306 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Matador – broszura
1 files    272 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Master
1 files    326 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Master Inox
1 files    394 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Master – Broszura
1 files    281 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Major
1 files    317 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Major Inox
1 files    304 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Grindex Magnum
1 files    418 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Homa K-KX
1 files    475 downloads
Homa - karty katalogowe 23 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar KU4
1 files    285 downloads
Kirloskar 23 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar KPD
1 files    248 downloads
Kirloskar 23 lutego 2015 Pobierz
Broszura Solid
1 files    312 downloads
Grindex 23 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar iHT
1 files    281 downloads
Kirloskar 23 lutego 2015 Pobierz
Homa HWE – HCE
1 files    316 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa HRS – CHRS
1 files    288 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa HRM – HRL
1 files    298 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa HRG
1 files    291 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa HR
1 files    315 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 842 – H 863
1 files    329 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 832
1 files    304 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 802 – H 818
1 files    306 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 609 – H 617
1 files    296 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 501 – H 508
1 files    318 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 500 – H 700
1 files    305 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 307 – H 313 – H 328 V
1 files    302 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 163 – H 179
1 files    281 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Grindex – miekki rozruch pomp
1 files    282 downloads
Grindex 20 lutego 2015 Pobierz
Zatapialne pompy drenażowe i osadowe w wykonaniu ze stali nierdzewnej
1 files    308 downloads
Grindex 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 125
1 files    301 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 119 – H 121
1 files    301 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 106 – H 117
1 files    289 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa H 82 – H 16
1 files    294 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa Condistar H76K
1 files    293 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Download
Homa Condistar H75K
1 files    302 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa Barracuda GRP 56 – GRP 111
1 files    314 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa Barracuda GRP 16 – 50
1 files    325 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Toyo GR
1 files    295 downloads
Toyo 20 lutego 2015 Pobierz
Homa GPE
1 files    302 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Toyo ET
1 files    480 downloads
Toyo 20 lutego 2015 Pobierz
Toyo DPH
1 files    297 downloads
Toyo 20 lutego 2015 Pobierz
Toyo DP 15-150
1 files    305 downloads
Toyo 20 lutego 2015 Pobierz
Toyo DP 3-10
1 files    473 downloads
Toyo 20 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar DB
1 files    289 downloads
Kirloskar 20 lutego 2015 Pobierz
Saer Atest -1
1 files    292 downloads
Saer 20 lutego 2015 Pobierz
Saer Atest -2
1 files    294 downloads
Saer 20 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar DB Large
1 files    269 downloads
Kirloskar 20 lutego 2015 Pobierz
Kirloskar CVP
1 files    263 downloads
Kirloskar 20 lutego 2015 Pobierz
Homa CTP 50 – CTP 53 – CTP 70
1 files    290 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa CR 360 – 374 V
1 files    303 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa CR 252
1 files    318 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa CR 250
1 files    300 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Saer NS-96
1 files    287 downloads
Saer 20 lutego 2015 Pobierz
Saer CM-CMP
1 files    279 downloads
Saer 20 lutego 2015 Pobierz
Katalog Grindex: ciezkie drenazowe osadowe
1 files    292 downloads
Grindex 20 lutego 2015 Pobierz
Homa CH 432 – CH 436
1 files    291 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa CH 407 – CH 413
1 files    347 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa Chromatic® CH 291
1 files    300 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Saer CFP-CF
1 files    276 downloads
Saer 20 lutego 2015 Pobierz
Homa Sensoflat C 270 WF
1 files    297 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa Chromatic® C 239 WE
1 files    297 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa Sensoflat C 237 WF
1 files    296 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa Chromatic® C 225 – C 290
1 files    299 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa C 135 W
1 files    288 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
HOMA C 80 W
1 files    294 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Homa BR
1 files    295 downloads
Homa - karty katalogowe 20 lutego 2015 Pobierz
Prezentacja produktów firmy Toyo
1 files    347 downloads
Toyo 20 lutego 2015 Pobierz
Sensoflat C237 – ulotka
1 files    306 downloads
Homa 20 lutego 2015 Pobierz
Pompy VX
1 files    421 downloads
Homa 20 lutego 2015 Pobierz
Woda naszym żywiołem
1 files    330 downloads
Homa 20 lutego 2015 Pobierz
Zawór płuczący
1 files    406 downloads
Homa 20 lutego 2015 Pobierz
Vicon
1 files    407 downloads
Homa 20 lutego 2015 Pobierz

Znajdź plik

Pobierz Pliki